Ovocné stromky v kontejneru

V naší pěstební zahradě v Bašti u Líbeznic pěstujeme ovocné stromky, které jsou kvůli nízkému vzrůstu velmi vhodné na balkony, terasy, lodžie, ale i do malých zahrad. Na jaře jsou okrasné květem, na podzim umožňují sklizeň na malém prostoru. Sloupovité kultivary jabloní dorůstají maximálně do 3 metrů výšky a 1 m šířky. Výhodou je snadné sklízení plodů a výborná dostupnost pro zastřihávání stromku. Ovocné stromky které nabízíme jsou důkladně zakořeněné v 15l kontejneru, a jejich stáří je 2-3 roky. V tomto kontejneru může být rostlina další 3 roky, poté doporučujeme přesadit do větší nádoby.

Toto zboží poštou nezasíláme, pouze k osobnímu vyzvednutí a adrese Střížkovská 2426/1, pondělí - pátek mezi 7,00-15,00. Odběr je možný celoročně.

 

 

Produkce ovocných stromů byla podpořena z Programu rozvoje venkova v rámci projektu Modernizace zemědělského podniku.

Hlavní cíl projektu je investice vedoucí k modernizaci zemědělského podniku - pořízení strojového vybavení pro školkařství.

Výsledkem investice s využitím dotačních prostředků povede k zlepšení konkurenceschopnosti podniku a k modernizaci výrobních prostředků.